<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83%3A_%D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97._%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%80.</id>
		<title>Конспект уроку: Обробка інформації. Процесор. - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83%3A_%D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97._%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%80."/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83:_%D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97._%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%80.&amp;action=history"/>
		<updated>2026-04-04T17:23:31Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83:_%D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97._%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%80.&amp;diff=207555&amp;oldid=prev</id>
		<title>ВикторияМора: Новая страница: «Конспект уроку до предмету Інформатика, 3 клас  '''''Тема:...»</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83:_%D0%9E%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BA%D0%B0_%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%97._%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%86%D0%B5%D1%81%D0%BE%D1%80.&amp;diff=207555&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2012-11-14T14:04:55Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Новая страница: «Конспект уроку до предмету &lt;a href=&quot;/index.php?title=%D0%86%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0&quot; title=&quot;Інформатика&quot;&gt;Інформатика&lt;/a&gt;, &lt;a href=&quot;/index.php?title=%D0%86%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0_3_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81&quot; title=&quot;Інформатика 3 клас&quot;&gt;3 клас&lt;/a&gt;  &amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;Тема:...»&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;Конспект уроку до предмету [[Інформатика|Інформатика]], [[Інформатика_3_клас|3 клас]]&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''''Тема: «'''''[[Обробка_інформації._Процесор.|'''''Обробка інформації. Процесор.''''']]'''''»'''''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Процесор. Основні характеристики та функції процесора.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;'''Мета уроку:'''&amp;lt;br&amp;gt;Навчальна. Вивчити структуру будови процесора, його основні характеристики та функції.&amp;lt;br&amp;gt;Розвиваюча. Розвивати увагу та пам’ять, формувати технічний лексикон.&amp;lt;br&amp;gt;Виховна. Привити інтерес до предмету інформатика.&amp;lt;br&amp;gt;'''&amp;lt;br&amp;gt;Тип уроку''': комбінований урок&amp;lt;br&amp;gt;'''Наочність''': процесор, малюнок «Склад процесора».&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;'''Хід уроку'''&amp;lt;br&amp;gt;I. Організаційний момент.&amp;lt;br&amp;gt;II. Повідомлення теми, мети і завдань уроку.&amp;lt;br&amp;gt;III. Перевірка виконання учнями домашнього завдання практичного характеру.&amp;lt;br&amp;gt;Заслуховування рефератів учнів.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;IV. Перевірка раніше засвоєних учнями знань.&amp;lt;br&amp;gt;Запитання до учнів:&amp;lt;br&amp;gt;1. З яких елементарних пристроїв будується оперативна пам’ять ПК? (конденсатор, тригер)&amp;lt;br&amp;gt;2. Який об’єм ОЗП має сучасний ПК&amp;lt;br&amp;gt;3. Що таке байт?&amp;lt;br&amp;gt;4. Яка пам'ять містить програми і дані, які є необхідними при вмиканні комп\'ютера?&amp;lt;br&amp;gt;(постійна пам'ять)&amp;lt;br&amp;gt;5. Яка пам'ять не потребує електроенергії для збереження інформації? (магнітна, флеш)&amp;lt;br&amp;gt;6. Для чого призначена кеш-пам\'ять?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;V. Мотивація навчання.&amp;lt;br&amp;gt;Який пристрій комп’ютера керує всіма іншими пристроями? Серце - головний орган у людини, який задає ритм роботи всіх інших органів. А який пристрій комп’ютера є аналогом серця?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VI. Сприймання й усвідомлення учнями нового матеріалу.&amp;lt;br&amp;gt;Виконання фізкультурних вправ 2-3 хв. протягом уроку.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Нові терміни: регістр, розрядність, арифметико-логічний пристрій, генератор тактової частоти.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VII. Осмислення, узагальнення і систематизація знань.&amp;lt;br&amp;gt;Поточний інструктаж з техніки безпеки в кабінеті .&amp;lt;br&amp;gt;Робота за ПК: самостійне вивчення додаткового матеріалу до уроку, підготовленого вчителем.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VIII. Повідомлення домашнього завдання.&amp;lt;br&amp;gt;Розділ 2&amp;lt;br&amp;gt;§3&amp;lt;br&amp;gt;Реферат: «Сучасні процесори: характеристики». &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
[[Category:Обробка_інформації._Процесор._Конспект_уроку_і_опорний_каркас]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>ВикторияМора</name></author>	</entry>

	</feed>