<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8C_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB</id>
		<title>Конспект уроку «Модуль числа» - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8C_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8C_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB&amp;action=history"/>
		<updated>2026-05-11T11:31:47Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8C_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB&amp;diff=26068&amp;oldid=prev</id>
		<title>ВикторияМора: Создана новая страница размером ''Тема:'' Модуль числа. &lt;metakeywords&gt;математика, 6 клас, клас, урок, на тему, модуль ч...</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%9C%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8C_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%BB%D0%B0%C2%BB&amp;diff=26068&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2010-01-18T18:58:57Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Создана новая страница размером &amp;#39;&amp;#39;Тема:&amp;#39;&amp;#39; Модуль числа. &amp;lt;metakeywords&amp;gt;математика, 6 клас, клас, урок, на тему, модуль ч...&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;''Тема:'' Модуль числа. &amp;lt;metakeywords&amp;gt;математика, 6 клас, клас, урок, на тему, модуль числа&amp;lt;/metakeywords&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''Мета:'' добитись свідомого засвоєння поняття модуля числа; формувати в учнів умінь оперування модулем числа при розв’язуванні вправ; &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;сприяти розвитку вміння виділяти головну думку виучуваного та вміння її відтворювати і застосовувати; розвивати пізнавальну активність та творчі здібності; &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;виховувати економію робочого часу.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''Тип уроку:''&amp;amp;nbsp; урок засвоєння нових знань. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''Метод:'' комбінований. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
''&amp;lt;br&amp;gt;Обладнання:'' комп’ютер, мультимедійний проектор, роздатковий матеріал. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''Хід уроку''&amp;lt;br&amp;gt;I.Організаційний момент.&amp;lt;br&amp;gt;II. П’ятихвилинка для життя (1- 5 слайди).&amp;lt;br&amp;gt;III.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Перевірка домашнього завдання. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Учні-сусіди обмінюються зошитами. Учитель диктує правильні відповіді. Учні звіряють їх з відповідями у зошитах і, за необхідності, роблять виправлення. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;ІV.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Актуалізація опорних знань.&amp;lt;br&amp;gt;Аналіз самостійної роботи. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;Один учень працює над завданням біля дошки, інші – у зошитах. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Позначте на прямій (яка завчасно нарисована вчителем на дошці)&amp;amp;nbsp; точки&amp;amp;nbsp; A(4), B(5,5), C(-1), &amp;lt;br&amp;gt;D(-4,5), M(2,5), K(-5), N(-0,5). &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Позначте на координатній прямій точку М(6). Після переміщення вона потрапила у точку С(-8). На скільки одиниць перемістилась точка М? &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Знайдіть числа, протилежні числам -4, +3, -8, -2, 0, 3, -6. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Бліц-опитування (слайд&amp;amp;nbsp; 6)&amp;lt;br&amp;gt;Конкурс «Кращий рахівник» (слайд&amp;amp;nbsp; 6)&amp;lt;br&amp;gt;Здогадайся (слайд&amp;amp;nbsp; 6) &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;V.&amp;amp;nbsp; Мотивація навчання.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Розгляд задачі пояснювального тексту П.32, підручника Г. Янченко, В.Кравчука, Математика, 6 клас, стор.172. Порівняння відстані, яку проїхали два автомобілі у протилежних напрямах, вимагає введення поняття модуля. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;VІ.&amp;amp;nbsp; Сприймання і засвоєння навчального матеріалу.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Позначте на координатній прямій точки А(-5), В(+3), С(+5), D(-3), K(-2),L(7). Знайдіть відстань від початку відліку до кожної з цих точок. &amp;lt;br&amp;gt;Відстань від початку відліку до точки, що зображає число, називають модулем числа. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Звідси випливає, що модулем додатного числа і числа нуль є те ж число. Модулем від’ємного числа є протилежне йому число. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
[[Image:Mate1.jpg]]&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;VII. Закріплення вивченого матеріалу.&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Усно: №№ 943, 944, 945.&amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Письмово: № 946. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;№ 948&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; а)&amp;amp;nbsp; Відшукаємо на числовій прямій точки, відстань від яких до початку відліку дорівнює шести одиничним відрізкам. Це точки А(6), В(-6). Отже, розв’язком даного рівняння є числа -6 і 6.&amp;lt;br&amp;gt;[[Image:Mate2.jpg]]&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;VIII. Підсумoк уроку.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Технологія «&amp;amp;nbsp;Мозковий штурм»&amp;amp;nbsp; (слайд 9)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Математичні загадки (слайди 10-11)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Конкурс «Хто швидше» (слайд 12)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Конкурс «Найкмітливіший» (слайд 13)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;IX.&amp;amp;nbsp; Пояснення домашнього завдання.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; 5, п.32.&amp;amp;nbsp; №№ 947,&amp;amp;nbsp; 949,&amp;amp;nbsp; 951, 954, додатково № 971.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Один учень працює над завданням біля дошки, інші – у зошитах.&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Позначте на прямій (яка завчасно нарисована вчителем на дошці) точка&amp;amp;nbsp; A(3), B(5,5), C(-1), &amp;lt;br&amp;gt;D(-2,5), M(-3,5), K(-5), N(-0,5).&amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Позначте на координатній прямій точку М(4). Після переміщення вона потрапила у точку С(-8).&amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Знайдіть числа, протилежні числам -7, +5, -8, -2, 0, 4, -6.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Учитель диктує завдання на два варіанти. Учні записують відповіді до завдань свого варіанту на окремих аркушах,&amp;amp;nbsp; які потім здають учителеві для перевірки.&amp;lt;br&amp;gt;[[Image:Mate3.jpg]]&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Надіслано вчителем Міжнародного ліцею &amp;quot;Гранд&amp;quot; Бороденко'' &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;[[категория: Модуль числа. Конспект уроку і опорний каркас]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>ВикторияМора</name></author>	</entry>

	</feed>