<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8.%C2%BB</id>
		<title>Конспект уроку «Реклама. Види реклами.» - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8.%C2%BB"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8.%C2%BB&amp;action=history"/>
		<updated>2026-05-10T12:02:26Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8.%C2%BB&amp;diff=29187&amp;oldid=prev</id>
		<title>ВикторияМора: Создана новая страница размером &lt;metakeywords&gt;економіка, 6 клас, клас, урок, на тему, реклама, види реклами, конспект...</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A0%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B0._%D0%92%D0%B8%D0%B4%D0%B8_%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8.%C2%BB&amp;diff=29187&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2010-02-02T10:03:55Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Создана новая страница размером &amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 6 клас, клас, урок, на тему, реклама, види реклами, конспект...&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;&amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 6 клас, клас, урок, на тему, реклама, види реклами, конспект уроку, конспект уроку економіки, конспект уроку 5 класу, конспект уроку на тему, конспект уроку і опорний каркас&amp;lt;/metakeywords&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Конспект уроку [[Економіка_6_клас|економіки 6 класу]]&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''''Тема уроку: [[Реклама._Види_реклами.|“Реклама. Види реклами&amp;quot;]]'''''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Мета:''&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; сформувати в учнів поняття про зміст реклами, її види;&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; розвивати пізнавальні інтереси в учнів, логічне мислення,продовжувати формувати вміння працювати з різними джерелами знань, порівнювати, узагальнювати, робити висновки;&amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; виховувати творчу&amp;amp;nbsp; активність, самостійність у формуванні нових знань,сприяти професійній орієнтації учнів;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Обладнання'': комп’ютер, підручники, інформація зі списком літератури та адресою сайтів, слайди.&amp;lt;br&amp;gt;''Тип уроку:'' комбінований&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Хід уроку.''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;I&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Привітання (настрій на позитив) – 1 хв.&amp;lt;br&amp;gt;«Добрий початок – половина діла. Хто багато робив, той і багато знає».&amp;lt;br&amp;gt;Так говорить українська народна мудрість.&amp;lt;br&amp;gt;Я сподіваюсь, що ви&amp;amp;nbsp; отримаєте задоволення від праці і не витратите марно час, а відкриєте для себе багато нового й цікавого.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІІ&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Релаксація (1 хв.) – після серйозного веселе&amp;lt;br&amp;gt;Анекдоти:&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; - Хто такий економіст?&amp;lt;br&amp;gt;- Це людина, яка знає про гроші больше, ніж та, яка їх має.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; - Хочеш поїхати на Кіпр? Відпочити на курортах Середземного моря? Збери 11 зелених папірців з портретом Франкліна, надійшли нам - і, може бути, тобі повезе!&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІІI&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Нова тема (25 хв.) – опорний конспект для учнів,використання демонстраційного матеріалу&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Питання з повторення&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;«Реклама, которой выпала судьба стать самым вездесущим,&amp;lt;br&amp;gt;самым характерным и самым доходным видом&amp;lt;br&amp;gt;американской печатной продукции, добилась признания&amp;lt;br&amp;gt;только во второй половине XIX в. Этой новой&amp;lt;br&amp;gt;сублитературе суждено было затронуть сокровенные&amp;lt;br&amp;gt;чувства людей и оказать на нацию такое огромное&amp;lt;br&amp;gt;влияние, какого не производили за все историю ни&amp;lt;br&amp;gt;священные, ни светские писания. В Америке середины XX&amp;lt;br&amp;gt;в. сила рекламного слова и рекламного образа затмила&amp;lt;br&amp;gt;собой мощь всей прочей литературы».&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Историк Даниэл Бурстин в книге &amp;quot;Американцы: опыт демократии&amp;quot;. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Епіграф до нової теми уроку . У чому головний зміст цього вислову? &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
[[Image:ekon6-11.jpg]]&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
''Мал.1 Реклама часів СРСР''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''План.''&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Поняття реклами, його визначення, мета.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Що ж таке реклама?&amp;lt;br&amp;gt;Що вам відомо про нього? (мозкова атака)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Реклама багатолика, вона може з'явитися перед нами як у вигляді кандидата на пост президента країни, так і у вигляді сюрпризу в шоколадній цукерці.&amp;lt;br&amp;gt;Реклама – діалог між продавцем і споживачем, де продавець виражає свої наміри через рекламні засоби, а споживач – зацікавленістю в даному товарі. Якщо покупець не виявив інтерес, то мета рекламодавця не досягнута. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Отже Реклама – це інструмент ринку, в її основі – інформація й переконання.&amp;lt;br&amp;gt;Реклама використовує наступні засоби: телебачення, радіо, пресу, зовнішню рекламу, Інтернет тощо. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Варіанти визначень:&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; спеціальна інформація про осіб чи продукцію, що розповсюджується в будь-якій формі та в будь-який спосіб з метою прямого чи опосередкованого одержання прибутку.&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; будь-яка форма безособового представлення і просування ідей, товарів і послуг, що виходить від чітко визначеного спонсора .&amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; це інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару.&amp;lt;br&amp;gt;4&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; процесс донесення інформації від рекламодавця до цільової аудиторії.&amp;lt;br&amp;gt;5&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; популяризація товарів, видовищ, послуг і т. ін. з метою привернути увагу покупців, споживачів, глядачів, замовників і т. ін. &amp;lt;br&amp;gt;6&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; поширення відомостей про кого-, що-небудь для створення популярності.&amp;lt;br&amp;gt;7&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; плакат, об'ява і т. ін., що використовуються як засіб привертання уваги покупців, споживачів.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Головна мета реклами:&amp;amp;nbsp; донести інформацію від рекламодавця до цільової аудиторії, зацікавити к діям та привернути увагу покупців, глядачів, замовників.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Види реклами.''&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Інституціональна реклама — тип реклами, направлений на покращення репутації фірми, прямо не пов'язаний з рекламою якої-небудь конкретної продукції. &amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Інформативна реклама — реклама, яка створює первинний попит та інформує споживача про існування товару, його властивості. &amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Непряма реклама — неявна реклама, рекламування товарів та послуг через інтерв'ю, публікації, радіо і телепередачі, в яких згадується рекламований товар. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Рекламу можна кваліфікувати, тобто розбити на декілька видів, кожному їх яких властива своя специфіка:&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;1. Реклама в пресі.&amp;lt;br&amp;gt;Їй властива інформативність, наочність і орієнтація на певну категорію споживачів інформації, що читають саме цей сорт газет або журналів.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;2. Щитова реклама (зовнішні експозиції).&amp;lt;br&amp;gt;Звичайно не несе в собі інформації і розрахована на сприйняття &amp;quot;картинки&amp;quot;, прикладом її можуть служити плакати на стінах ескалаторних тунелів, плакати, повітряні кулі з назвами фірм. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;3. Адресна і поштова реклама. Яскравим прикладом її може служити роздача крупними фірмами перед різдвом різних сувенірів: календарів, ручок, плакатів, записників і інших дрібниць і зображенням свого торгового знака або просто назвою своєї фірми - своїм партнерам по бізнесу і просто споживачам своєї продукції, а також розсилка поштою поздоровлень з святами своїм клієнтам і безкоштовна розсилка різних довідників.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;4. Реклама на телебаченні і радіо.&amp;lt;br&amp;gt;Цей вид реклами прийнято об'єднувати з рекламою в пресі і називати &amp;quot;рекламою в засобах масової інформації&amp;quot;.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;ІV&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Вправа на фокус уваги - (несподіване запитання)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Хто і коли відкрив першу рекламну справу у США ? (Волні Палмер у&amp;amp;nbsp; в 1841 році)&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Які основні засоби розповсюдження реклами ви знаєте?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;V&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Завдання для закріплення нової теми (10 хв.)&amp;amp;nbsp; -задіяти всіх учнів&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Проаналізувати засоби розповсюдження реклами, недоліки та переваги кожного засобу (яким чином рекламодавець привертає увагу) &amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; За допомогою&amp;amp;nbsp; соціальне опитування визничити найбільш ефективний та привабливий засіб реклами &amp;lt;br&amp;gt;3 &amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Скласти сенкен до слова РЕКЛАМА. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VI&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додаткові завдання &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Цікаві факти:&amp;lt;br&amp;gt;Перше американску рекламну справу відкрив Волні Палмер у Філадельфії в 1841 році.&amp;lt;br&amp;gt;У США щорічно на рекламу витрачається понад 100 млрд. $&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;VII&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Домашнє завдання (з урахуванням трьох рівней)&amp;lt;br&amp;gt;Джерела:&amp;lt;br&amp;gt;Підручник &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;VIII&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Заключна частина уроку (Установчий слоган- “Як я&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; люблю навчатися”; “Розум дає свободу”...)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Підсумки.&amp;lt;br&amp;gt;“Знання -&amp;amp;nbsp; настільки дорогоцінна річ, що її не … добувати з будь-якого джерела”. ( Джордж Бернард Шоу)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Література:&amp;lt;br&amp;gt;Т. Гілберг, Г. Думанська, О. Юхимович. Подорож у світ економіки&amp;lt;br&amp;gt;Климюк І.І. Конспект лекцій з економіки для учнів старших класів&amp;lt;br&amp;gt;Додаткова література&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Надіслано вчителями Міжнародного ліцею &amp;quot;Гранд&amp;quot;''&lt;br /&gt;
[[категория: Реклама. Види реклами. Конспект уроку і опорний каркас]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>ВикторияМора</name></author>	</entry>

	</feed>