<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_16._%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3_%D1%83_%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%94%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D0%B4%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB</id>
		<title>Конспект уроку «Тема 16. Маркетинг у підприємницькій діяльності» - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_16._%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3_%D1%83_%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%94%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D0%B4%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_16._%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3_%D1%83_%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%94%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D0%B4%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB&amp;action=history"/>
		<updated>2026-05-08T18:20:26Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_16._%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3_%D1%83_%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%94%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D0%B4%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB&amp;diff=35433&amp;oldid=prev</id>
		<title>ВикторияМора: Создана новая страница размером &lt;metakeywords&gt;економіка, 10 клас, клас, урок, на тему, Маркетинг у підприємницькій д...</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0_16._%D0%9C%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B3_%D1%83_%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BF%D1%80%D0%B8%D1%94%D0%BC%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D1%96%D0%B9_%D0%B4%D1%96%D1%8F%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB&amp;diff=35433&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2010-03-03T21:17:18Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Создана новая страница размером &amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 10 клас, клас, урок, на тему, Маркетинг у підприємницькій д...&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;&amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 10 клас, клас, урок, на тему, Маркетинг у підприємницькій діяльності, конспект уроку, опорний каркас&amp;lt;/metakeywords&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Конспект уроку [[Економіка_10_клас|економіки 10 класу]]&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''''Тема: [[Тема_16._Маркетинг_у_підприємницькій_діяльності|“Маркетинг у підприємницькій діяльності”.]]'''''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Мета:''&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; сформувати в учнів поняття про зміст маркетингової діяльності у підприємництві;&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; розвивати пізнавальні інтереси в учнів,логічне мислення,продовжувати формувати вміння працювати з різними джерелами знань, порівнювати, узагальнювати, робити висновки;&amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; виховувати творчу&amp;amp;nbsp; активність, самостійність у формуванні нових знань,сприяти професійній орієнтації учнів;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Обладнання'': комп’ютер, підручники, інформація зі списком літератури та адресою сайтів, слайди.&amp;lt;br&amp;gt;''Тип уроку'': комбінований&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Хід уроку.''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;I&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Привітання (настрій на позитив) – 1 хв.&amp;lt;br&amp;gt;“Найкраща витрата часу – це праця”.&amp;lt;br&amp;gt;“Хліб і праця – щоденне щастя”. &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Так говорить італійська народна мудрість.&amp;lt;br&amp;gt;Я сподіваюсь, що ви&amp;amp;nbsp; отримаєте задоволення від праці і не витратите марно час, а відкриєте для себе багато нового й цікавого.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІІ&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Релаксація (1 хв.) – після серйозного веселе&amp;lt;br&amp;gt;Анекдоти:&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Економіка-єдина область, в якій дві людини можуть отримати Нобелівську премію за прямо протилежні твердження.&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; -Для чого Бог створив економістів?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; -Щоб на їхньому фоні добре виглядали синоптики.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІІI&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Нова тема (25 хв.) – опорний конспект для учнів,використання демонстраційного матеріалу&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
[[Image:ekon6-591.jpg|center]]&amp;lt;br&amp;gt;''Питання з повторення:''&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Що є головною рушійною силою діяльності людини? (задоволення потреб,а вони,як ми знаємо, є безмежними) “Желаний никогда своих не умеряем, имея что-нибудь, мы лучшего желаем”. Піраміда потреб А.Маслоу.&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; На яких принципах базується ринкова економіка? (приватна власність,конкуренція,автоматизм регулювання) &amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Що було відсутнє у командній економіці? (Приклади)&amp;lt;br&amp;gt;4&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Від чого залежить успіх підприємницької діяльності і її головна мета-одержання прибутку?&amp;lt;br&amp;gt;(від схвалення споживачами конкретного товару чи послуги)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Тому епіграфом до нової теми уроку є слова відомого винахідника Томаса Едісона (на дошці)- “Я не бажаю винаходити те, що не зможу продати”. У чому головний зміст цього вислову? А хто знає, якими винаходами прославився Томас Едісон?(ел. лампочка,фонограф, вдосконалив телефон, телеграф та ін.) &amp;lt;br&amp;gt;Отже, необхідна діяльність, спрямована на вивчення попиту споживачів та організацію виробництва і збуту товарів,що задовольнить цей попит.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Таку діяльність називають маркетингом.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''План.''&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Поняття маркетингу, його визначення, мета.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Що ж таке МАРКЕТИНГ?&amp;lt;br&amp;gt;Що вам відомо про нього? (мозкова атака)&amp;lt;br&amp;gt;Чи завжди ви знаходите саме ті товари, які вам потрібні? (Якщо ні, то це свідчить про те, що проведена недостатня робота по М)&amp;lt;br&amp;gt;“Розповісти про М можна за годину, але щоб зрозуміти його потрібне ціле життя”.&amp;lt;br&amp;gt;Як перекласти англ. слово market? (ринок) &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Отже МАРКЕТИНГ (РИНКОЗНАВСТВО) &amp;lt;br&amp;gt;Про М написано багато книжок, але найпопулярніша з них америк. маркетолога Філіпа Котлера. Іноді його називають “вухастим”, бо практично з кожної вітчизняної програми з М виглядають занадто довгі вуха Ф. Котлера. (Рекомендований список літ-ри) &amp;lt;br&amp;gt;В основі М лежить ідея людських потреб.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;u&amp;gt;''Варіанти визначень:''&amp;lt;/u&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; це економічна діяльність, спрямована на просування товарів і послуг від виробника до споживача; означає роботу на ринку з вивчення й задоволення всіх потреб споживача.&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; поставка потрібного товару в потрібне місце в потрібний час і по необхідній ціні (у потрібній кількості, кольору, форми і т.д.),коротше “абсолютне попадання в точку”.&amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; являє собою процес планування і втілення замислу ціноутворення, просування й реалізацію&amp;amp;nbsp; ідей,товарів та послуг шляхом обміну, що задовольняє цілі окремих людей і підприємств.&amp;lt;br&amp;gt;4&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; охоплює всі аспекти діяльності бізнесу – від створення продукту до його післяпродажного сервісного обслуговування.&amp;lt;br&amp;gt;5&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; комплекс заходів щодо вивчення ринку, розробки товарів і доведення товару до конкретного споживача.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Головна мета М: так добре зрозуміти покупця, що товар чи послуга будуть повністю відповідати його запитам і продавати себе самі. А правилом успішного М є : добре робити прості речі і вважати своєю метою щастя покупця.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Економічні передумови виникнення маркетингу.&amp;lt;br&amp;gt;М набув поширення у 30-ті роки XX ст. У зв‘язку з насиченням ринку великою кількістю товарів. Суть маркетингової діяльності полягала у створенні max дешевих товарів, що давало перевагу над конкурентами.(1937 р. –започаткування Америк. Асоціації М)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Період формування сучасної концепції М 30-50-ті роки XX ст.&amp;lt;br&amp;gt;Причини, що зумовили виникнення й розвиток М. Аналіз схеми. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;[[Image:ekon6-592.jpg]]&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;У сфері комерційної діяльності різні компанії сприйняли М у різний час. До першовідкривачів цього виду діяльності належать такі величезні фірми, як “Кока-кола”,”Проктер енд Гембл”, “Нестле”, “Сіменс”,”Соні”, “Самсунг”...&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;За останні десятиліття почали все ширше звертатися до М фінансові організації, зокрема, банки. Зараз він привертає до себе увагу некомерційних організацій-освітніх та мед. закладів, культурних центрів.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Різниця між маркетингом і збутом.&amp;lt;br&amp;gt;Дуже багато людей плутають М із збутом товарів і послуг. &amp;lt;br&amp;gt;Але це не одне і те&amp;amp;nbsp; саме! &amp;lt;br&amp;gt;Збут- це реалізація товарів і послуг.(завершальна ланка М)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''М- це процес:''&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; пошуку покупців;&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; задоволення покупців;&amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; збереження покупців.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІV&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Вправа на фокус уваги - (несподіване запитання)&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; “Бджола збирає нектар не для того, щоб запилювати квіти. Вона бажає отримати мед, в кінцевому ж рахунку вона служить інтересам квітів. Те ж саме відбувається і з підприємством”. Поясніть аналогію. (автоматизм регулювання у рин. ек.)&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Яка головна проблема економіки?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;V&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Завдання для закріплення нової теми (10 хв.)&amp;amp;nbsp; -задіяти всіх учнів&amp;lt;br&amp;gt;-&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Проаналізувати реклами та упаковки різних товарів та виявити елементи марк. діяльності (яким чином рекламодавець привертає увагу)&amp;lt;br&amp;gt;-&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Провести соціальне опитування та проаналізувати його.(зубна паста-товар короткострокового користування, повсякденного попиту)&amp;lt;br&amp;gt;-&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Скласти сенкен до слова МАРКЕТИНГ(важливий, необхідний;вивчає, досліджує, сегментує; Складова частина підприємницької діяльності; ринкознавство).&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VI&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додаткові завдання &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''Цікаві факти:''&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; у США 1/2 кожного $,отриманого від реалізації продукції , йде на покриття видатків на маркетинг;&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; у США щорічно на рекламу витрачається понад 100 млрд. $&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;VII&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Домашнє завдання (з урахуванням трьох рівней)&amp;lt;br&amp;gt;Джерела:&amp;lt;br&amp;gt;Підручник стор. 90-91;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VIII&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Заключна частина уроку (Установчий слоган- “Як я люблю навчатися”; “Розум дає свободу”...)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Підсумки.&amp;lt;br&amp;gt;“Знання дорожче за багатство”. (італ. нар. Мудрість)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;u&amp;gt;''Література:''&amp;lt;/u&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Підручник «Загальна економіка» за ред. І.Ф.Родіонової.&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Підручник «Економіка», В.Г.Мельничук, Г.О.Ковальчук, В.О.Огнев`юк.&amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Практикум з економіки для 10-11 класів.&amp;lt;br&amp;gt;Додаткова література&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Надіслано вчителем Міжнародного ліцею &amp;quot;Гранд&amp;quot; Биковим Д.Я.''&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
[[категория: Маркетинг у підприємницькій діяльності. Конспект уроку і опорний каркас]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>ВикторияМора</name></author>	</entry>

	</feed>