<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B2_%D1%96%D0%BD%D1%88%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83</id>
		<title>Написання слів іншомовного походження. Конспект уроку - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B2_%D1%96%D0%BD%D1%88%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B2_%D1%96%D0%BD%D1%88%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83&amp;action=history"/>
		<updated>2026-04-13T12:35:15Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B2_%D1%96%D0%BD%D1%88%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83&amp;diff=147463&amp;oldid=prev</id>
		<title>User1: Новая страница: «'''Українська мова 5 клас'''  '''[[Написання_слів_іншомовного_походжен...»</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9D%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%81%D0%BB%D1%96%D0%B2_%D1%96%D0%BD%D1%88%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83&amp;diff=147463&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2011-05-16T10:35:38Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Новая страница: «&amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;&lt;a href=&quot;/index.php?title=%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0_5_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81&quot; title=&quot;Українська мова 5 клас&quot;&gt;Українська мова 5 клас&lt;/a&gt;&amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;  &amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;[[Написання_слів_іншомовного_походжен...»&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;'''[[Українська_мова_5_клас|Українська мова 5 клас]]'''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''[[Написання_слів_іншомовного_походження|Тема &amp;quot;Написання слів іншомовного походження&amp;quot;]]'''&amp;lt;metakeywords&amp;gt;Написання слів іншомовного походження, українська мова 5 клас, конспект уроку&amp;lt;/metakeywords&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''Конспект уроку до теми &amp;quot;Написання слів іншомовного походження&amp;quot;&amp;amp;nbsp;'''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Тема: Правопис слів іншомовного походження. «Навколо Європи за 40 хвилин»&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Мета: - виробити навички правильної вимови й написання слів іншомовного походження з подвоєнням букв, м’якого знака, апострофа; розвивати вміння знаходити вивчені орфограми, розвивати спостережливість, пам’ять, усне й писемне мовлення, логічне й образне мислення, уміння узагальнюва¬ти й систематизувати; виховувати бажання збагачувати свій словниковий запас.&amp;lt;br&amp;gt;Тип уроку: закріплення вивченого матеріалу&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Хід уроку:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;1. «5 хвилин для життя»&amp;lt;br&amp;gt;«Знайомтесь: слова іншомовного походження»&amp;lt;br&amp;gt;(робота з автоматизованою системою «Екзаменатор»)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;2. Оголошення теми і мети уроку&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;3. Узагальнення й систематизація знань&amp;lt;br&amp;gt;3.1. Будь уважним: знайди помилку&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt; 3.2. «Орфографічний баскетбол»&amp;lt;br&amp;gt;Розподіліть грецизми за правилами написання&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;В..втар, ..кона, кел..я, монаст..р, грамат..ка, д..афрагма, лог..ка, математ..ка, ф..лософ..я, ..дея, б..бл..отека, комед..я, магн..т, ..подром, г..гант, м..гдаль, к..т, крокод..л.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;3.3. Отримай проїзний квиток. Перекладіть слова українською мовою&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Аккорд &amp;lt;br&amp;gt;баллон &amp;lt;br&amp;gt;Апеннины &amp;lt;br&amp;gt;вилла &amp;lt;br&amp;gt;Брюссель&amp;lt;br&amp;gt;ипподром &amp;lt;br&amp;gt;тонна&amp;lt;br&amp;gt;Одиссей &amp;lt;br&amp;gt;мадонна &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;4. Виконання вправ на застосування й закріплення знань, формування вмінь і навичок&amp;lt;br&amp;gt;4.1. Знайдіть слова іншомовного походження. Підкресліть їх.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Якось у Флоренції виступав відомий комік. Він звичайно виходив на сцену з якимось предметом, що служив йому об’єктом для дотепів. Цього разу він вийшов із пляшкою. Але дотепи й репліки не вдалися, публіка освистала актора. &amp;lt;br&amp;gt; Пляшка італійською мовою «фіаско». Актор жбурнув пляшку об землю й вигукнув: «Це ти, фіаско, винна в усьому!» Цей епізод став сенсацією. У Флоренції, а потім у Тоскані, Болоньї, Венеції, де виступав знаменитий арлекін, слово фіаско почали вживати на позначення провалу, поразки. &amp;lt;br&amp;gt; Минають роки. Забуваються фіаско, надходить ювілей артиста. Все більше стає аплодисментів, вигуків «браво» та «бравісимо». &amp;lt;br&amp;gt; (А. Коваль)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;4.2. Хто швидше? (тестові завдання)&amp;lt;br&amp;gt;1)Знайдіть слово, в якому не подвоюються приголосні: &amp;lt;br&amp;gt;а) ві(л)а; &amp;lt;br&amp;gt;б) не(т)о; &amp;lt;br&amp;gt;в) а(л)ея; &amp;lt;br&amp;gt;г) ва(н)а. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;2) Знайдіть слово, в якому ставиться апостроф: &amp;lt;br&amp;gt;а) Кордил...єри; &amp;lt;br&amp;gt;б) Пхен...ян; &amp;lt;br&amp;gt;в) П...ємонт; &amp;lt;br&amp;gt;г) Севіл...я. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;3)Знайдіть слово, в якому пишеться и: &amp;lt;br&amp;gt;а) дев...з; &amp;lt;br&amp;gt;б) операц...я; &amp;lt;br&amp;gt;в) фабр...ка; &amp;lt;br&amp;gt;г) ..нженер. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;4) Знайдіть слово, в якому пишеться і: &amp;lt;br&amp;gt;а) рад...ус; &amp;lt;br&amp;gt;б) моза...ка; &amp;lt;br&amp;gt;в) доз...метр; &amp;lt;br&amp;gt;г) рад...ст.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;4.3. «В майстерні художника месьє П’єра Руж’є»&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;1) Картина, де природа є її основним змістом, нази¬вається ... (пейзаж).&amp;lt;br&amp;gt;2) Картина, героями якої є різні предмети побуту, фрукти, овочі, квіти, гриби, називається... (натюрморт).&amp;lt;br&amp;gt;3) Якщо бачиш, що з картини&amp;lt;br&amp;gt;Дивиться хто-небудь з нас, &amp;lt;br&amp;gt;Чи то тато, чи то мама, &amp;lt;br&amp;gt;Або в робі верхолаз, &amp;lt;br&amp;gt;Льотчик або балерина, &amp;lt;br&amp;gt;Або принц в плащі стариннім, &amp;lt;br&amp;gt;А не сцена й не балет, — &amp;lt;br&amp;gt;То подібна цій картина &amp;lt;br&amp;gt;Називається ... (портрет).&amp;lt;br&amp;gt; (За О. Кушнером)&amp;lt;br&amp;gt; 4) Фарби, що розводяться водою, і роботи, написані ними, називаються ... (аквареллю).&amp;lt;br&amp;gt; 5) Малюнки, написані олівцем або тушшю, назива¬ються ... (графікою).&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;5. Підсумок уроку (Подорож Великою Британією).&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;6. Виставлення оцінок. Мотивація їх&amp;lt;br&amp;gt;7. Повідомлення і пояснення домашнього завдання&amp;lt;br&amp;gt;Надіслано вчителем Міжнародного ліцею Гранд Колюченко О.А.&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
[[категория:Написання слів іншомовного походження. Конспект уроку]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>User1</name></author>	</entry>

	</feed>