<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9E%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81_%D0%B4%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%94%D0%B5%D1%8F%D0%BA%D1%96_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8_%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%86%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB</id>
		<title>Опорний каркас до уроку «Деякі прояви макроекономічної цілісності» - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%9E%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81_%D0%B4%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%94%D0%B5%D1%8F%D0%BA%D1%96_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8_%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%86%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9E%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81_%D0%B4%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%94%D0%B5%D1%8F%D0%BA%D1%96_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8_%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%86%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB&amp;action=history"/>
		<updated>2026-05-08T15:01:54Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9E%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81_%D0%B4%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%94%D0%B5%D1%8F%D0%BA%D1%96_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8_%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%86%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB&amp;diff=35725&amp;oldid=prev</id>
		<title>ВикторияМора: Создана новая страница размером &lt;metakeywords&gt;економіка, 11 клас, клас, урок, на тему, Деякі прояви макроекономічної...</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9E%D0%BF%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B0%D1%81_%D0%B4%D0%BE_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83_%C2%AB%D0%94%D0%B5%D1%8F%D0%BA%D1%96_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%8F%D0%B2%D0%B8_%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D1%86%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96%C2%BB&amp;diff=35725&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2010-03-04T18:00:13Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Создана новая страница размером &amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 11 клас, клас, урок, на тему, Деякі прояви макроекономічної...&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;&amp;lt;metakeywords&amp;gt;економіка, 11 клас, клас, урок, на тему, Деякі прояви макроекономічної цілісності, конспект уроку, опорний каркас&amp;lt;/metakeywords&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Опорний каркас до уроку [[Економіка_11_клас|економіки 11 класу]]&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''''Тема: [[Деякі_прояви_макроекономічної_цілісності|“Деякі прояви макроекономічної цілісності”.]]'''''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Мета:''&amp;lt;br&amp;gt;1&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; поглибити систему знань про макроекономіку як науку;&amp;lt;br&amp;gt;2&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; розкрити зміст основних понять з попереднього уроку ;&amp;lt;br&amp;gt;3&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; виявити особливості сукупного попиту та сукупної пропозиції ;&amp;lt;br&amp;gt;4&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; розвивати в учнів економічне мислення;&amp;lt;br&amp;gt;5&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; виховувати інтерес до економічного життя країни.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Обладнання'': підручники, слайди, графіки і таблиці.&amp;lt;br&amp;gt;''Тип уроку'': комбінований.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Хід уроку.''&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;I&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Привітання – 1хв.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІІ&amp;amp;nbsp; Повторення основних економічних понять-5хв.&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Макроекономіка;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Національна економіка;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Сукупний попит;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Сукупна пропозиція;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Макроекономічна рівновага.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІІІ&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Мотивація навчальної діяльності – 15хв.&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Перевірка знань попереднього уроку шляхом проведення змагань між 2 групами учнів. Після обговорення група, яка перша виконує вправу, піднімають руки. За правильну відповідь учні отримують по 1 балу. Якщо відповідь не правильна, право відповіді переходить до другої групи. Виграє та група, яка набере більше балів.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;''Знайти єдино правильну відповідь:''&amp;lt;br&amp;gt;1)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Макроекономіка вивчає наступні питання за винятком: &amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; механізму інфляції;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; цінних паперів Експортно-Імпортного Банку; &amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; зростання сукупного виробництва України;&amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; імпортно-експортних операцій між Україною та Росією?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;2)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Які з перерахованих законів вивчає розділ економічної теорії «Макроекономіка»:&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; закон вартості;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; закон попиту;&amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; закон пропозиції;&amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; закон грошового обігу?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;3)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Які з тверджень не стосуються макроекономіки:&amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; конкуренція серед комп’ютерних фірм призвела до зниження цін на їх продукцію;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; уряд збільшив заробітну працю у бюджетній сфері економіки;&amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; загальна сума податків на прибуток підприємств у країні становить більше половини отриманих доходів; &amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; курс євро на міжбанківській валютній біржі досяг найвищої позначки за тиждень?&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;4)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Яке визначення точніше відображає сутність категорії «сукупний попит»:&amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; це загальний обсяг виробництва матеріальних благ за певний період часу;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; це рівень наявного реального обсягу виробництва при кожному можливому рівні цін;&amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; обсяг товарів і послуг, який домогосподарства підприємства та держава готові придбати за будь-якого можливого рівня цін;&amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; це загальний обсяг виробництва, який досягається при оптимальному використанні ресурсів, що є в суспільстві? &lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;5)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Яка з перелічених подій не може викликати зміщення кривої сукупної пропозиції:&amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; підвищення загального рівня цін;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; масова імміграція;&amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; зростання продуктивності праці;&amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; збільшення державних дотацій підприємствам?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;6)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Що з перерахованого може викликати зміщення кривої сукупного попиту:&amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; зміна загального рівня цін;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; очікування споживачів;&amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; зміна у продуктивності праці;&amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; правильна відповідь відсутня?&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Запропонувати учням виконати такі завдання:&amp;lt;br&amp;gt;Завдання 1. Графічно показати, які наступні події впливатимуть на положення кривої сукупного попиту:&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; домогосподарства більше грошей заощаджують за рахунок зменшення споживання товарів і послуг;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;домогосподарства та фірми більше грошей витрачають на реконструкцію житла та офісів, будують нові приміщення;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; зменшуються витрати бюджету на озброєння та утримання воєнно-промислового комплексу.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Завдання 2. Графічно показати, як наступні події впливатимуть на положення кривої сукупної&amp;amp;nbsp; пропозиції:&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; збільшуються заробітна плата працівників державних підприємств;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; збільшуються ціна на природній газ;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; знайдене нове альтернативне джерело енергії, що призведе до значних технологічних змін.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Обговорення результатів і підсумок.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Нагадати учням, що суспільство націлене на постійне економічне зростання, але на практиці піднесення господарської діяльності є характерним тільки для окремих періодів економічної історії. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;ІV&amp;amp;nbsp; Узагальнення нового матеріалу-15хв.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;1. Викладення решти матеріалу, використовуючи графіки і таблиці.&amp;lt;br&amp;gt;Поняття економічного циклу&amp;lt;br&amp;gt;Невідповідність між сукупним попитом і сукупною пропозицією впливає на ділову активність суб’єктів національної економіки. А порушення рівності між ними (сукупним попитом і сукупною пропозицією) призводить до того, що піднесення господарської активності характерне тільки для окремих періодів. Поряд з тим, часом відбувається падіння виробництва та погіршення основних економічних показників. Таким чином, у реальному житті ринкова економіка пов’язана з коливаннями обсягів виробництва, які відбуваються періодично. Такі періодичні коливання називаються економічними циклами. За тривалістю виділяють короткострокові (1,5-3 роки), середньострокові (7-10 років) та довгострокові (40-60 років) цикли. Спад, депресія, пожвавлення та піднесення – основні фази, які характеризують середньостроковий економічний цикл.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;[[Image:ekon11-10.jpg]]&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;2. Продовження опрацювання матеріалу:&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; За графіком дати характеристику основних фаз економічного циклу:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;[[Image:ekon11-11.jpg]]&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;•&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Пояснити учням причини економічних циклів, класифікацію яких наведено у схемі: &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;V&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Завдання для закріплення нової теми – 6хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Виконати нижченаведені вправи:&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Завдання 1. Дати відповідь на запитання.&amp;lt;br&amp;gt;1)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; На якій фазі циклу ділової активності зменшується випуск продукції? Поясність. &amp;lt;br&amp;gt;2)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; На якій фазі циклу ділової активності найнижчий рівень зайнятості населення? Поясність.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;Завдання 2. Знайти одну правильну відповідь.&amp;lt;br&amp;gt;1)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Підберіть правильне закінчення наступного твердження «Вплив циклів ділової активності…»:&amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; не може бути визначеним;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; дуже незначний;&amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; може бути визначеним та в певних межах може регулюватися;&amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; триває недовго;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;2)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Що характерно для фази деперсії:&amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; зростання безробіття;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; зниження цін;&amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; збільшення випуску продукції;&amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; найнижчий рівень ділової активності;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;3)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Зниження рівня цін з одночасним зменшенням обсягів виробництва та інвестицій є характерним для фази:&amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; спаду;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; деперсії;&amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; пожвавлення;&amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; піднесення;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;4)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Що не належить до причин економічних коливань:&amp;lt;br&amp;gt;а)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; зміна чисельності населення;&amp;lt;br&amp;gt;б)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; війни;&amp;lt;br&amp;gt;в)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; збільшення споживання;&amp;lt;br&amp;gt;г)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; значні зміни у технології виробництва;&amp;lt;br&amp;gt;д)&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; правильна відповідь відсутня.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VI&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Домашнє завдання &amp;lt;br&amp;gt;Підручник ст. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;VII&amp;amp;nbsp; Заключна частина уроку. Підсумки.&amp;lt;br&amp;gt;“Знання дорожче за багатство”. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Література:''&amp;lt;br&amp;gt;-&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Підручник «Загальна економіка» за ред. І.Ф.Родіонової.&amp;lt;br&amp;gt;-&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Підручник «Економіка», В.Г.Мельничук, Г.О.Ковальчук, В.О.Огнев`юк.&amp;lt;br&amp;gt;-&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Практикум з економіки для 10-11 класів.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;''Надіслано вчителем Міжнародного ліцею &amp;quot;Гранд&amp;quot; Биковим Д.Я.''&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
[[категория: Деякі прояви макроекономічної цілісності. Конспект уроку і опорний каркас]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>ВикторияМора</name></author>	</entry>

	</feed>