<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%A0%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%BA%D1%83._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83</id>
		<title>Ретикулярна формація мозку. Конспект уроку - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%A0%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%BA%D1%83._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A0%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%BA%D1%83._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83&amp;action=history"/>
		<updated>2026-04-06T23:45:06Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A0%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%BA%D1%83._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83&amp;diff=176674&amp;oldid=prev</id>
		<title>User1: Новая страница: «'''&amp;nbsp;Біологія 9 клас'''  '''[[Ретикулярна_формація_мозку|Тема &quot;'''Ретикулярна ...»</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A0%D0%B5%D1%82%D0%B8%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D0%BA%D1%83._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83&amp;diff=176674&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2012-05-26T06:38:35Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Новая страница: «&lt;a href=&quot;/index.php?title=%D0%91%D1%96%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D1%96%D1%8F_9_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81&quot; title=&quot;Біологія 9 клас&quot;&gt;&amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;&amp;nbsp;Біологія 9 клас&amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;&lt;/a&gt;  &amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;[[Ретикулярна_формація_мозку|Тема &amp;quot;&amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;Ретикулярна ...»&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;[[Біологія_9_клас|'''&amp;amp;nbsp;Біологія 9 клас''']]&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''[[Ретикулярна_формація_мозку|Тема &amp;quot;'''Ретикулярна формація мозку'''&amp;quot;&amp;lt;metakeywords&amp;gt;Ретикулярна формація мозку, біологія 9 клас, конспект уроку&amp;lt;/metakeywords&amp;gt;]]'''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''Конспект уроку до теми &amp;quot;'''Ретикулярна формація мозку'''&amp;quot;'''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Вища нервова діяльність людини&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Урок &amp;amp;nbsp;з біології в 9 класі&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Цілі: сформувати поняття „вища нервова діяльність”, „безумовно-рефлекторна діяльність”, „умовно-рефлекторна діяльність” людини, „поведінкові реакції”, „психічні процеси”. Закріпити навички роботи в групах. Розвивати мислення, пам’ять, творчі здібності, цікавість до предмету. Формувати соціальну компетентність в учнів. Виховувати бажання дотримуватись режиму праці й відпочинку, правил розумової діяльності.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Обладнання: дидактичні картки „Будова нервової системи людини”, портрети видатних фізіологів І. П. Павлова, І. М. Сєченова; плакати „Можливі теми рефератів і повідомлень”, пам’ятки „Правила написання реферату”, „Література для написання реферату з теми: „Вища нервова діяльність людини” плакат з віршем Є Євтушенко, лозунг „Пізнай самого себе”, термінологічні словнички, картки з надписами: „безумовно-рефлекторна діяльність”, „умовно-рефлекторна діяльність”, картки для поділу на групи . &amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Тип уроку: Засвоєння нових знань.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Хід уроку&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
І. Організація класу &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; 3 хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Привітання.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Вправа „Групове інтерв’ю”&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні відповідають на запитання вчителя: Чому вони прийшли на урок?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
( Відповіді можуть бути різними: „хочу більше знати”; „виправити оцінку”, „тому що мені цікаво” та ін.)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- На при кінці уроку ми з’ясуємо, чи справдилися ваші сподівання.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
ІІ. Мотивація навчальної діяльності &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;5хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Душа синяя – синяя,&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Своя, а недотрога…&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Поехать бы в себя,&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Да дальняя дорога.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; Е. Евтушенко&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp;- На вашу думку про що говорить у своєму вірші відомий російський поет?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- Як пов’язані слова Євтушенка з девізом філософів Стародавньої Греції „Пізнай самого себе”?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- Чи зберіг цій девіз значення до сьогодні?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні висловлюють свою думку.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- Сьогодні ми починаємо вивчати новий розділ біології людини „ Біологічні основи поведінки людини. Вища нервова діяльність”.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні опрацьовують 1 абзац на с.39 підручника і відповідають на запитання вчителя: „Про що ви дізнаєтесь , вивчивши цю тему?”&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- Знання закономірностей вищої нервової діяльності має велике значення для навчання, виховання, трудової діяльності, збереження здоров’я &amp;amp;nbsp;людини. Знання теми допоможуть вам зрозуміти різноманітність поведінки людей. Ці знання ви зможете використовувати на практиці для вирішення конфліктних ситуацій в процесі спілкування з дорослими і однолітками. Але шкільна програма вивчає тільки основи вищої нервової діяльності людини.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;Хто хоче дізнатися більше може самостійно поповнювати свої знання і отримати за це оцінку. Для цього вам надається література і теми рефератів&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні записують тему уроку в робочій зошит. Учитель ставить перед учнями задачі уроку (їх обов’язково треба записати на дошці).&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Задачі уроку:&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Засвоїти поняття: „безумовно-рефлекторна діяльність”, „умовно-рефлекторна діяльність” людини.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Навчитися застосовувати знання на практиці.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
ІІІ. Актуалізація &amp;amp;nbsp;опорних знань 5хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp;За допомогою дидактичних карток, які роздані на кожну парту, учні працюють в парах повторюючи:&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;будову нервової системи людини;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;будову ЦНС людини;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- Згадайте які функції виконує нервова система в організмі людини?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні відповідають на запитання вчителя: „Нервова система виконує функції &amp;amp;nbsp;регулювання роботи органів і систем організму людини”.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- &amp;amp;nbsp;А ще нервова система в організмі людини визначає психічну діяльність індивіда.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; ІV.Засвоєння і осмислення нових знань&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1. Гіпотези психічної діяльності людини. 5хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні, за допомогою „термінологічного словничка”, які є на кожної парті, згадують значення слова „Гіпотеза”.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- Щодо походження психічної діяльності людини здавна існували два погляди. Згідно з одним поглядом, психіка є результатом діяльності мозку, в якому відбиваються зовнішні події і внутрішній стан організму. Завдяки діяльності мозку людина оцінює різноманітні явища і події й відповідним чином реагує на них. Згідно з другим поглядом (релігійним) поведінкою людини керує нематеріальна душа, яка утворена надприродними силами , що перебувають поза організмом людини. Ці дві гіпотези про природу психіки існують і тепер. Однак результати численних свідчать про те, що саме діяльність мозку є матеріальною основою психіки.&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;Майже все необхідне для своєї життєдіяльності організм одержує із зовнішнього середовища. Брак чогось для підтримки життя й розвитку організму викликає особливий стан, що зветься потребою. Складний комплекс дій, що спрямовані на задоволення наявної потреби організму називають поведінкою.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;Поведінка людини – це сукупність фізіологічних і психічних процесів. Якщо основні закони роботи органів і систем практично однакові для всіх людей, то психіка – це те що відрізняє одну людину вид іншої. Психіка людини залежить від її індивідуальних спадкових задатків, від життєвого досвіду, якого набула людина. Тому поведінка людей така різноманітна і неповторна.&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;До безперервних змін навколишнього та внутрішнього середовища організм пристосовується завдяки природженим і набутим рефлексам.&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;Фізіологічні та психічні процеси нероздільні. Наука, що вивчає фізіологію мозкових процесів, які породжують психічні явища, називається психофізіологією.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;Учні, за допомогою „термінологічного словничка” знаходять визначення і відповідають не запитання учителя:&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;що таке потреба?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;що таке психіка?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;що таке поведінка?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;що таке рефлекс?&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;що таке психофізіологія?&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; 2. Історична довідка. 5хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні опрацьовують 1і 2 абзац на с.40 підручника і складають &amp;amp;nbsp;історичну довідку розвитку науки психофізіології.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель розташовує на дошці портрети Рене Декарта, Іржи Прохазки, &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; І. М Сєченова, І. П. Павлова і викликає одного з учнів для повідомлення.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
3.Рефлекторна діяльність організму. 5хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
- Природжені реакції на дію подразника І. П . Павлов назвав безумовно-рефлекторною діяльністю. Вони успадковуються і є характерними для того чи іншого виду організмів.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;Упродовж життя в кожної особини формується багато нових рефлекторних реакцій, так званих набутих, характерних тільки для неї. Набуті реакції організму І. П . Павлов визначив як умовно-рефлекторною діяльність.&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp;Інтерактивна вправа „Пересування”&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
У класі розташовані картки з надписами: „безумовно-рефлекторна діяльність”, „умовно-рефлекторна діяльність”. Учитель називає види діяльності. Учні обирають правильну відповідь за допомогою пересування.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;дихання,&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;читання,&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;мигання повік очей,&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;ходіння,&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;кашель,&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;співання пісень,&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
•&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;висмикування руки від огню.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp;4. Візуальне визначення (визначення – схема) 2хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель дає визначення креслить схему.&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Безумовно – та &amp;amp;nbsp;умовно-рефлекторна діяльність людини і тварин&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
взаємопов’язані й разом становлять вищу нервову діяльність. Вона є функцією корі великого мозку та підкіркових ядер.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;ВНД = БРД +УРД&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
ВНД - вища нервова діяльність.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
БРД - безумовно-рефлекторна діяльність.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
УРД - умовно-рефлекторна діяльність.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
5.Самостийна творча робота учнів. 5хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель пропонує учням, користуючись підручником с.40, накреслити визначення вищої нервової діяльності в вигляді схеми. Один учень працює біля дошки.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;amp;nbsp;Відповіді можуть виглядати приблизно так:&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Вища нервова діяльність – це сукупність взаємопов’язаних нервових процесів, що відбиваються в головному мозку і забезпечують поведінку особини&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
[[Image:3_26_05_12.jpg]]&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
V.Систематизація знань 10хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1. Письмове тестування „Вірно – Невірно”. 3хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
І варіант. Учитель проголошує твердження. Учні висловлюють свою думку, словами: „Вірно” чи „Невірно”.&amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
ІІ варіант. Учитель роздає учням картки з твердженнями:&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Психіка – це властива конкретної людині картина світу, що існує саме в її мозку. (вірно)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Умовні рефлекси – вроджені реакції організму на подразники. (невірно)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
3.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Вперше поняття „рефлекс” ввів в науку І. П. Павлов. (невірно)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
4.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Знання закономірностей вищої нервової діяльності має велике значення для збереження здоров’я людини. (вірно)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
5.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Безумовно-рефлекторна діяльність - формування нових рефлекторних реакцій людини в продовж життя. (невірно)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
6.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Вища нервова діяльність – забезпечує поведінку людини. (вірно)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель пропонує учням помінятися зошитами и виконати взаємоперевірку тесту і виставити оцінки. Формула оцінки: 6×1= 6(балів)&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2. „ Власна гіпотеза”.7хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель поділяє учнів на групи за допомогою карток і ставить проблему: Чому девіз „Пізнай самого себе” зберіг своє значення до сьогодні? &amp;amp;nbsp; &amp;amp;nbsp;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учні повинні:&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
1.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Обговорити цю проблему з товаришами своєї групи.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2.&amp;lt;span class=&amp;quot;Apple-tab-span&amp;quot; style=&amp;quot;white-space:pre&amp;quot;&amp;gt;	&amp;lt;/span&amp;gt;Обрати лідера, який презентує класу ваші ідеї.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Після обговорення оцінюють: кількість ідей, якість ідей, неповторність ідей.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
VІ. Підсумки уроку. 3хв.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель ставить запитання: „Чого ви сьогодні навчилися?”&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Вправа „Групове інтерв’ю”&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Учитель виставляє і коментує оцінки.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Надіслано вчителем Міжнародного ліцею Гранд Іванова Н.С.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
[[категория:Ретикулярна формація мозку. Конспект уроку]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>User1</name></author>	</entry>

	</feed>