<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5_%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%BD%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_10_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83</id>
		<title>Тематичне оцінювання. Історія України 10 клас. Конспект уроку - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5_%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%BD%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_10_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5_%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%BD%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_10_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83&amp;action=history"/>
		<updated>2026-04-09T03:51:42Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5_%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%BD%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_10_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83&amp;diff=164802&amp;oldid=prev</id>
		<title>User1: Новая страница: «'''Історія України 10 клас'''  '''[[Тематичне_оцінювання._Історія_Укра...»</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A2%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B5_%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%BD%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F._%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_10_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81._%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83&amp;diff=164802&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2012-01-24T14:22:21Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Новая страница: «&amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;&lt;a href=&quot;/index.php?title=%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8_10_%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%81&quot; title=&quot;Історія України 10 клас&quot;&gt;Історія України 10 клас&lt;/a&gt;&amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;  &amp;#39;&amp;#39;&amp;#39;[[Тематичне_оцінювання._Історія_Укра...»&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;'''[[Історія_України_10_клас|Історія України 10 клас]]'''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''[[Тематичне_оцінювання._Історія_України_10_клас|Тема &amp;quot;Тематичне оцінювання&amp;quot;]]'''&amp;lt;metakeywords&amp;gt;Тематичне оцінювання, конспект уроку, Історія України 10 клас&amp;lt;/metakeywords&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
'''Конспект уроку до теми &amp;quot;Тематичне оцінювання&amp;quot;&amp;amp;nbsp;'''&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
УРОК № 7&amp;lt;br&amp;gt;Тема. Оцінювання навчальних досягнень учнів за темою «Україна в Першій світовій війні».&amp;lt;br&amp;gt;Мета: поглибити і систематизувати знання учнів; орієнтувати клас на перспективи просування у вивченні подаль¬шого матеріалу; оцінити навчальні досягнення учнів.&amp;lt;br&amp;gt;Тип уроку: контроль знань.&amp;lt;br&amp;gt;Структура уроку&amp;lt;br&amp;gt; I. Організаційний момент&amp;lt;br&amp;gt; II. Перевірка й оцінювання навчальних досягнень&amp;lt;br&amp;gt; III. Підсумки уроку&amp;lt;br&amp;gt; IV. Домашнє завдання&amp;lt;br&amp;gt;ХІД УРОКУ&amp;lt;br&amp;gt; &amp;lt;br&amp;gt;I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ&amp;lt;br&amp;gt;Рекомендації з проведення уроку Організовуючи проведення уроків тематичного оцінювання, учи¬тель ураховує рівень підготовки класу, індивідуальні та вікові особ¬ливості учнів тощо.&amp;lt;br&amp;gt;У даному посібнику наведено різнорівневі завдання, що дозволяє вчителеві на свій розсуд обирати конкретні завдання для оцінюван¬ня знань і вмінь учнів. Пропоновані завдання також можуть бути використані для поточного оцінювання.&amp;lt;br&amp;gt;Спочатку рекомендується виконання завдань першого рівня склад¬ності. Після експрес-перевірки робіт учні виконують завдання дру¬гого рівня.&amp;lt;br&amp;gt;Учням, які не виконали завдання першого чи другого рівнів, можна запропонувати завдання іншого варіанта тих самих рівнів складно¬сті. Таким чином, учням гарантується право повторної спроби по¬ліпшити свої результати.&amp;lt;br&amp;gt;Завдання четвертого рівня можуть бути запропоновані як для виконання в класі, так і вдома.&amp;lt;br&amp;gt;Важливим етапом оцінювання є підведення підсумків: оцінювання та обговорення проведеної роботи. При цьому вчителеві необхідно підтримувати позитивну атмосферу, формуючи прагнення десяти¬класників поліпшити свої результати. Учитель повинен проаналізу¬вати досягнення учнів, змістовно їх прокоментувати, висловити впев¬неність у тому, що за умови сумлінної праці подальші результати будуть вищими.&amp;lt;br&amp;gt; &amp;lt;br&amp;gt;II. ПЕРЕВІРКА Й ОЦІНЮВАННЯ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ&amp;lt;br&amp;gt; Варіант 1&amp;lt;br&amp;gt;І рівень&amp;lt;br&amp;gt;1. Воєнні дії в роки Першої світової війни відбувалися на всій території України:&amp;lt;br&amp;gt;а) так; б) ні.&amp;lt;br&amp;gt;2. Визначте, яка з двох подій відбулася раніше:&amp;lt;br&amp;gt;а) оголошення Німеччиною війни Росії;&amp;lt;br&amp;gt;б) оголошення Австро-Угорщиною війни Сербії.&amp;lt;br&amp;gt;3. Організація, створена в Західній Україні членами УСДРП з Наддніпрянської України:&amp;lt;br&amp;gt;а) Головна українська рада; б) СВУ; в) УСС.&amp;lt;br&amp;gt;II рівень&amp;lt;br&amp;gt;4. Дайте визначення понять: русофільство, мадяризація.&amp;lt;br&amp;gt;5. Підкресліть у переліку райони України, де в роки війни відбу¬валися воєнні дії: Донбас; Волинь; Буковина; Причорномор'я; Сло¬божанщина; Галичина; Крим; Закарпаття.&amp;lt;br&amp;gt;6. Позначте на контурній карті найважливіші події в ході війни на українських землях у 1914 р.&amp;lt;br&amp;gt;III рівень&amp;lt;br&amp;gt;7. Поясніть причинно-наслідковий зв'язок.&amp;lt;br&amp;gt;Перша світова війна —&amp;amp;gt; поширення революційних настроїв у Росії.&amp;lt;br&amp;gt;8. Укажіть причини і наслідки наведеного факту.&amp;lt;br&amp;gt;1916 р. в Україні посівні площі скоротились на 1 млн. 900 тис. десятин.&amp;lt;br&amp;gt;9. Заповніть таблицю.&amp;lt;br&amp;gt; &amp;lt;br&amp;gt;ПЕРЕБІГ ВОЄННИХ ДІЙ НА ЗАХІДНОМУ ФРОНТІ (1) І НА УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЛЯХ (2) у 1916 р.&amp;lt;br&amp;gt;1 2&amp;lt;br&amp;gt; &amp;lt;br&amp;gt;IV рівень&amp;lt;br&amp;gt;10. 3 документа, датованого 1916 р.: «Бажанням і прагненням українців є... налагоджування стосунків у Східній і Середній Євро¬пі, що давало б українському народові повну можливість вільного... розвитку. Хочемо бути самостійними господарями своєї землі та... мати повну можливість розвивати свої духовні сили й матеріальні багатства свого краю...» Хто і з якого приводу уклав цей документ? Чи могла здійснитися проголошувана мета в реальних умовах того часу? Чому?&amp;lt;br&amp;gt;11. Як ви вважаєте, чи була Перша світова війна неминучою? Аргументуйте відповідь.&amp;lt;br&amp;gt;12. Уявіть, що влітку 1915 р. у Галичині зустрілись українці, які воювали в австрійській і російській арміях. Про що вони б говорили насамперед? Чому? Про що ви запитали б у них, коли б завдяки «машині часу» з'явилась така можливість?&amp;lt;br&amp;gt; &amp;lt;br&amp;gt;Варіант 2&amp;lt;br&amp;gt;I рівень&amp;lt;br&amp;gt;1. Буковина, Закарпаття, Галичина в роки війни входили до складу&amp;lt;br&amp;gt;Австро-Угорщини:&amp;lt;br&amp;gt;а) так; б) ні.&amp;lt;br&amp;gt;2. Визначте, яка з двох подій відбулася раніше:&amp;lt;br&amp;gt;а) Брусиловський прорив; б) створення СВУ.&amp;lt;br&amp;gt;3. Створена в Західній Україні організація, що діяла у складі підрозділів Австро-Угорської армії:&amp;lt;br&amp;gt;а) Головна українська рада; б) СВУ; в) УСС.&amp;lt;br&amp;gt;II рівень&amp;lt;br&amp;gt;4. Дайте визначення понять: австрофільство, концентраційний табір.&amp;lt;br&amp;gt;5. Підкресліть у переліку факти з біографії О. Брусилова: закін¬чив пажеський корпус; був генералом від артилерії; загинув напри¬кінці Першої світової війни; був командувачем Південно-Західного фронту; служив у Червоній Армії.&amp;lt;br&amp;gt;6. Позначте на контурній карті найважливіші події в ході війни на українських землях у 1915 р.&amp;lt;br&amp;gt;III рівень&amp;lt;br&amp;gt;7. Поясніть причинно-наслідковий зв'язок.&amp;lt;br&amp;gt;Перша світова війна —&amp;amp;gt; поширення шовіністичних настроїв.&amp;lt;br&amp;gt;8. Укажіть причини і наслідки наведеного факту.&amp;lt;br&amp;gt;До російської армії в роки війни було мобілізовано 4,5 млн українців, до австро-угорської — 250 тис.&amp;lt;br&amp;gt;9. Заповніть таблицю.&amp;lt;br&amp;gt; &amp;lt;br&amp;gt;ПЛАНИ АНТАНТИ (1) І ТРОЇСТОГО СОЮЗУ (2) СТОСОВНО УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ.&amp;lt;br&amp;gt;1 2&amp;lt;br&amp;gt; &amp;lt;br&amp;gt;IV рівень&amp;lt;br&amp;gt;10. М. Грушевський у праці «Новий період історії України» пи¬сав: «...Нова місцева російська адміністрація... стала розвивати свою програму ліквідації всіх досягнень українського культурного життя в Галичині». На підставі яких фактів М. Грушевський зробив такий висновок? Визначте час описаних подій.&amp;lt;br&amp;gt;11. Порівняйте мету, характер і результати діяльності Легіону Українських січових стрільців і польського легіону в роки Першої світової війни. Зробіть висновки з такого порівняння.&amp;lt;br&amp;gt;12. Складіть перелік проблемних питань, з якими б ви виступили на конференції «Підсумки та уроки Першої світової війни». Чому ви обрали саме ці питання?&amp;lt;br&amp;gt; III. ПІДСУМКИ УРОКУ&amp;lt;br&amp;gt;Учитель оцінює активність учнів на уроці, аналізує виконання завдань тематичного оцінювання тощо.&amp;lt;br&amp;gt; IV. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ&amp;lt;br&amp;gt;Двом-трьом учням підготувати повідомлення про діяльність М. Грушевського під час Української революції.&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
Надіслано вчителем Міжнародного ліцею Гранд Дмитрієв В.С.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
[[категория:Тематичне оцінювання. Історія України 10 клас. Конспект уроку]]&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>User1</name></author>	</entry>

	</feed>