<?xml version="1.0"?>
<?xml-stylesheet type="text/css" href="http://edufuture.biz/skins/common/feed.css?270"?>
<feed xmlns="http://www.w3.org/2005/Atom" xml:lang="ru">
		<id>http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%A3%D1%80%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB</id>
		<title>Урок на тему Додавання і віднімання багатозначних чисел - История изменений</title>
		<link rel="self" type="application/atom+xml" href="http://edufuture.biz/index.php?action=history&amp;feed=atom&amp;title=%D0%A3%D1%80%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB"/>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A3%D1%80%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB&amp;action=history"/>
		<updated>2026-04-07T22:54:08Z</updated>
		<subtitle>История изменений этой страницы в вики</subtitle>
		<generator>MediaWiki 1.16.0</generator>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A3%D1%80%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB&amp;diff=18871&amp;oldid=prev</id>
		<title>Ирина в 11:31, 3 декабря 2009</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A3%D1%80%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB&amp;diff=18871&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2009-12-03T11:31:39Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;&lt;/p&gt;
&lt;table style=&quot;background-color: white; color:black;&quot;&gt;
			&lt;col class='diff-marker' /&gt;
			&lt;col class='diff-content' /&gt;
			&lt;col class='diff-marker' /&gt;
			&lt;col class='diff-content' /&gt;
		&lt;tr valign='top'&gt;
		&lt;td colspan='2' style=&quot;background-color: white; color:black;&quot;&gt;← Предыдущая&lt;/td&gt;
		&lt;td colspan='2' style=&quot;background-color: white; color:black;&quot;&gt;Версия 11:31, 3 декабря 2009&lt;/td&gt;
		&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot; class=&quot;diff-lineno&quot;&gt;Строка 1:&lt;/td&gt;
&lt;td colspan=&quot;2&quot; class=&quot;diff-lineno&quot;&gt;Строка 1:&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;Мета: &amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Закріпити правила додавання і віднімання багатозначних чисел в стовпчик, вміння розв’язувати задачі. &amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Знання нумерації багатозначних чисел: читання, запис, порівняння, розкладання&amp;amp;nbsp; у вигляді суми розрядних доданків. &amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Виховання відчуття колективізму, взаємодопомоги, дружби. &amp;lt;br&amp;gt;4.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Розвивати творчі здібності і логічне мислення. &amp;lt;br&amp;gt;Необхідне забезпечення:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;Роздатковий матеріал,&amp;amp;nbsp; таблиця на розвиток уваги « Не зіб’юсь», комп’ютер, листки для математичного диктанту, таблиця « Римська нумерація», роздаткові листки для групової роботи з завданнями.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; План уроку:&amp;lt;br&amp;gt;1.Організаційний момент, введення в урок.( 2хв.)&amp;lt;br&amp;gt;2. Математичний диктант.( 5 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;3. Робота біля дошки,( 5хв.)&amp;lt;br&amp;gt;4.Робота над задачею( 5 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;5. Робота з багатозначними числами.( 8 хв,)&amp;lt;br&amp;gt;6. Математичний марафон.( 7 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;7. Фізкультхвилинка.(3хв.)&amp;lt;br&amp;gt;8. Групова робота&amp;amp;nbsp; (5хв.)&amp;lt;br&amp;gt;9. Підведення підсумків.(2 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Хід уроку: &amp;lt;br&amp;gt;1. Організаційний момент, введення в урок.&amp;lt;br&amp;gt;1) Організаційна хвилина. &amp;lt;br&amp;gt;Розумні очки дивляться на мене. Посміхнулися один одному.&amp;lt;br&amp;gt;- Молодці! Що візьмемо з собою на урок? (Розум, кмітливість, доброту, гарний настрій)&amp;lt;br&amp;gt;2) Одна хороша хвилина&amp;lt;br&amp;gt;Зробила одну хорошу справу, &amp;lt;br&amp;gt;Десять хороших хвилин &amp;lt;br&amp;gt;Зробили десять хороших справ.&amp;lt;br&amp;gt;А скільки хороших справ Можна зробити за цілий урок? (40)&amp;lt;br&amp;gt;- Дуже добре! Поставте на полях зошита собі за правильну швидку відповідь один бал. Я бажаю всім сьогодні зробити багато хороших справ. &amp;lt;br&amp;gt;А зараз гра на увагу- « Не зіб’юсь»&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; ( Див. Додаток)&amp;lt;br&amp;gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;Мета: &amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Закріпити правила додавання і віднімання багатозначних чисел в стовпчик, вміння розв’язувати задачі. &amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Знання нумерації багатозначних чисел: читання, запис, порівняння, розкладання&amp;amp;nbsp; у вигляді суми розрядних доданків. &amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Виховання відчуття колективізму, взаємодопомоги, дружби. &amp;lt;br&amp;gt;4.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Розвивати творчі здібності і логічне мислення. &amp;lt;br&amp;gt;Необхідне забезпечення:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;Роздатковий матеріал,&amp;amp;nbsp; таблиця на розвиток уваги «&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;&amp;amp;nbsp;&lt;/ins&gt;Не зіб’юсь», комп’ютер, листки для математичного диктанту, таблиця «&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;&amp;amp;nbsp;&lt;/ins&gt;Римська нумерація», роздаткові листки для групової роботи з завданнями.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; План уроку:&amp;lt;br&amp;gt;1.Організаційний момент, введення в урок.( 2хв.)&amp;lt;br&amp;gt;2. Математичний диктант.( 5 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;3. Робота біля дошки,( 5хв.)&amp;lt;br&amp;gt;4.Робота над задачею( 5 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;5. Робота з багатозначними числами.( 8 хв,)&amp;lt;br&amp;gt;6. Математичний марафон.( 7 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;7. Фізкультхвилинка.(3хв.)&amp;lt;br&amp;gt;8. Групова робота&amp;amp;nbsp; (5хв.)&amp;lt;br&amp;gt;9. Підведення підсумків.(2 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Хід уроку: &amp;lt;br&amp;gt;1. Організаційний момент, введення в урок.&amp;lt;br&amp;gt;1) Організаційна хвилина. &amp;lt;br&amp;gt;Розумні очки дивляться на мене. Посміхнулися один одному.&amp;lt;br&amp;gt;- Молодці! Що візьмемо з собою на урок? (Розум, кмітливість, доброту, гарний настрій)&amp;lt;br&amp;gt;2) Одна хороша хвилина&amp;lt;br&amp;gt;Зробила одну хорошу справу, &amp;lt;br&amp;gt;Десять хороших хвилин &amp;lt;br&amp;gt;Зробили десять хороших справ.&amp;lt;br&amp;gt;А скільки хороших справ Можна зробити за цілий урок? (40)&amp;lt;br&amp;gt;- Дуже добре! Поставте на полях зошита собі за правильну швидку відповідь один бал. Я бажаю всім сьогодні зробити багато хороших справ. &amp;lt;br&amp;gt;А зараз гра на увагу- «&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;&amp;amp;nbsp;&lt;/ins&gt;Не зіб’юсь»&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; ( Див. Додаток)&amp;lt;br&amp;gt; &amp;nbsp;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;&amp;nbsp;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;ins style=&quot;color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;&quot;&gt;&amp;lt;br&amp;gt; &lt;/ins&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;&amp;nbsp;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;ins style=&quot;color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;&quot;&gt;2. Математичний диктант.&amp;lt;br&amp;gt;- Запишіть найменше натуральне число. (1)&amp;lt;br&amp;gt;- Найбільше натуральне число.(Немає такого числа, діти повинні залишити порожнє місце)&amp;lt;br&amp;gt;- Скільки нулів у мільйона? (Шість)&amp;lt;br&amp;gt;- Найбільше шестизначне число (999999)&amp;lt;br&amp;gt;- Найменше шестизначне число (100000)&amp;lt;br&amp;gt;- Запишіть наступне число після числа 999. (1000)&amp;lt;br&amp;gt;- Я задумала два числа. Коли я їх перемножу, то отримаю нуль, а коли складу, то отримаю найбільше тризначне число, записане навпаки. Які числа я задумала? (0 і 666)&amp;lt;br&amp;gt;- Яке число вийде, якщо з найменшого чотиризначного числа прибрати його половину? (500)&amp;lt;br&amp;gt;- 50000 зменшите на 1.&amp;lt;br&amp;gt;- На скільки найменше чотиризначне число більше найменшого тризначного числа?(1000-100=900)&amp;lt;br&amp;gt;Взаємоперевірка.&amp;lt;br&amp;gt;(Діти міняються аркушами.. За кожну правильну відповідь ставлять знак “+”. Знов діти міняються зошитами, дивляться свої результати) &amp;lt;br&amp;gt;Підніміть руку ті, у кого в зошиті всі знаки “+”. Молодці!. Порадіємо за них. Поставте 12 балів.&amp;lt;br&amp;gt; &lt;/ins&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;2. Математичний диктант.&amp;lt;br&amp;gt;- Запишіть найменше натуральне число. (1)&amp;lt;br&amp;gt;- Найбільше натуральне число.(Немає такого числа, діти повинні залишити порожнє місце)&amp;lt;br&amp;gt;- Скільки нулів у мільйона? (Шість)&amp;lt;br&amp;gt;- Найбільше шестизначне число (999999)&amp;lt;br&amp;gt;- Найменше шестизначне число (100000)&amp;lt;br&amp;gt;- Запишіть наступне число після числа 999. (1000)&amp;lt;br&amp;gt;- Я задумала два числа. Коли я їх перемножу, то отримаю нуль, а коли складу, то отримаю найбільше тризначне число, записане навпаки. Які числа я задумала? (0 і 666)&amp;lt;br&amp;gt;- Яке число вийде, якщо з найменшого чотиризначного числа прибрати його половину? (500)&amp;lt;br&amp;gt;- 50000 зменшите на 1.&amp;lt;br&amp;gt;- На скільки найменше чотиризначне число більше найменшого тризначного числа?(1000-100=900)&amp;lt;br&amp;gt;Взаємоперевірка.&amp;lt;br&amp;gt;(Діти міняються аркушами.. За кожну правильну відповідь ставлять знак “+”. Знов діти міняються зошитами, дивляться свої результати) &amp;lt;br&amp;gt;Підніміть руку ті, у кого в зошиті всі знаки “+”. Молодці!. Порадіємо за них. Поставте 12 балів.&lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&amp;lt;br&amp;gt; &amp;nbsp;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;&amp;nbsp;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;ins style=&quot;color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;&quot;&gt;3. Робота біля дошки&amp;lt;br&amp;gt;1.Повторення римської нумерації&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; ( Див.додаток)&amp;lt;br&amp;gt;2.Математичні гірлянди. &amp;lt;br&amp;gt;( Колективний аналіз, визначеня найкращого математика ).&amp;lt;br&amp;gt;( Див. Додаток)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;4.&amp;amp;nbsp; Робота над задачею.&amp;lt;br&amp;gt;Колективний аналіз короткого запису.&amp;lt;br&amp;gt;Складання умови за коротким записом.&amp;lt;br&amp;gt;Самостійне розв’язування в зошиті.&amp;lt;br&amp;gt;Взаємоперевірка., порівняння дій з комп’ютером.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;lt;br&amp;gt;[[Image:V.jpeg]] &lt;/ins&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;&amp;nbsp;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;ins style=&quot;color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;&quot;&gt;&amp;lt;br&amp;gt; &lt;/ins&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;3&lt;/del&gt;. Робота &lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;біля дошки&lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;1.&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Повторення римської нумерації&lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &lt;/del&gt;( &lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Див.додаток&lt;/del&gt;)&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;2.Математичні гірлянди. &lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;( Колективний аналіз, визначеня найкращого математика &lt;/del&gt;)&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;.&lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;( Див. Додаток&lt;/del&gt;)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;4.&amp;amp;nbsp; Робота над задачею.&lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Колективний аналіз короткого запису.&lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Складання умови за коротким записом.&lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Самостійне розв’язування &lt;/del&gt;в &lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;зошиті.&lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Взаємоперевірка.&lt;/del&gt;, &lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;порівняння дій з комп’ютером&lt;/del&gt;.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;&amp;amp;nbsp;&lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;[[Image:v.jpeg]]&lt;/del&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;[[Image:V1.jpeg]]&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;5&lt;/ins&gt;. Робота &lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;з багатозначними числами &lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;1&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;) Запис чисел в зошиті &amp;lt;br&amp;gt;а) 2063&lt;/ins&gt;. &amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Завдання &amp;lt;br&amp;gt;- підкресліть одиниці десятків &amp;lt;br&amp;gt;- яку цифру підкреслили? &lt;/ins&gt;(&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;6&lt;/ins&gt;)&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;- це одиниця якого класу? &lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;б&lt;/ins&gt;) &lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;408100&lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;- підкресліть одиниці тисяч&amp;lt;br&amp;gt;- скільки одиниць тисяч в записі цього числа?&amp;lt;br&amp;gt;- Це одиниці якого класу? &amp;lt;br&amp;gt;в&lt;/ins&gt;) &lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;506099&lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;- підкресліть сотні тисяч &lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;- скільки сотень тисяч?&lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;- Одиниці яких розрядів відсутні?&lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;г) 1000200&lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;- підкресліть одиниці мільйонів&amp;lt;br&amp;gt;- це одиниці якого класу?&amp;lt;br&amp;gt;- Скільки нулів &lt;/ins&gt;в &lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;записі цього числа? &lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;2) Представте усно&lt;/ins&gt;, &lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;будь ласка, всі числа у вигляді суми розрядних доданків&lt;/ins&gt;.&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;2063=2000+60+3&lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;408100=400000+8000+100&amp;lt;br&amp;gt;506099=500000+6000+90+9&amp;lt;br&amp;gt;1000200=1000000+200 &lt;/ins&gt;&amp;lt;br&amp;gt; &amp;nbsp;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;&amp;nbsp;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;ins style=&quot;color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;&quot;&gt;&amp;lt;br&amp;gt; &lt;/ins&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;&amp;nbsp;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;ins style=&quot;color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;&quot;&gt;6. Математичний марафон&amp;lt;br&amp;gt;(усно) (Завдання для сильних)&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Пригадали найменше тризначне число.(100) &amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Зменшите його наполовину. (50) &amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Розділите отримане число на 10. (5) &amp;lt;br&amp;gt;4.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Збільште в 7 разів. (35) &amp;lt;br&amp;gt;5.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додайте найменше натуральне число.(36) &amp;lt;br&amp;gt;6.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Зменшите в 6 разів. (6) &amp;lt;br&amp;gt;7.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додайте стільки ж. (12) &amp;lt;br&amp;gt;8.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Збільште в 3 рази. (36) &amp;lt;br&amp;gt;9.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Помножте на 10. (360)&amp;lt;br&amp;gt;Запишіть число, яке ви отримали, в зошит. &amp;lt;br&amp;gt;Яке число вийшло? Підніміться всі, у кого відповідь 360. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;7. Фізкультурна хвилинка.&amp;lt;br&amp;gt;Права рука на лоб, ліва, - на потиличну частину. Увага на пульсацію під руками на лобі. Потім слухаємо пульс під руками в потиличній частині. &amp;lt;br&amp;gt;Поміняли руки. Вправу повторили. &amp;lt;br&amp;gt;Помасажували крапки біля “вілочкової” кости. (Управо, вліво) &amp;lt;br&amp;gt;Танцювальні перехресні рухи: ліве коліно зачіпаємо правим зігнутим ліктем, а лівим ліктем - праве коліно.&amp;lt;br&amp;gt;Вільні стрибки (На двох ногах із закритими очима) &amp;lt;br&amp;gt;“Набір енергії” &amp;lt;br&amp;gt;Один - Руки через сторони вгору. (Вдих, набрали енергію).&amp;lt;br&amp;gt;Два - Руки опускаємо, складаємо їх на пупку, видих в пупок. &amp;lt;br&amp;gt;8.Групова&amp;amp;nbsp; робота&amp;lt;br&amp;gt;Діти розв’язують приклади в групах та розшифровують прислів’я , робота над змістом прислів’я.&amp;lt;br&amp;gt;«&amp;amp;nbsp;ГОТУЙ САНИ ЛІТОМ&amp;amp;nbsp;»&amp;lt;br&amp;gt;Перевірка.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;-Як додаються&amp;amp;nbsp; і віднімаються багатозначні числа? (Як і тризначні). &amp;lt;br&amp;gt;Хто відповість яка тема нашого сьогоднішнього уроку?(Складання і віднімання багатозначних чисел)&amp;lt;br&amp;gt;А навіщо треба уміти складати і віднімати багатозначні числа? (Відповіді дітей) &amp;lt;br&amp;gt; &lt;/ins&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;[[Image:v1.jpeg]]&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;5. Робота з багатозначними числами &amp;lt;br&amp;gt;1) Запис чисел в зошиті &amp;lt;br&amp;gt;а) 2063. &amp;lt;br&amp;gt;Завдання &amp;lt;br&amp;gt;- підкресліть одиниці десятків &amp;lt;br&amp;gt;- яку цифру підкреслили? (6)&amp;lt;br&amp;gt;- це одиниця якого класу? &amp;lt;br&amp;gt;б) 408100&amp;lt;br&amp;gt;- підкресліть одиниці тисяч&amp;lt;br&amp;gt;- скільки одиниць тисяч в записі цього числа?&amp;lt;br&amp;gt;- Це одиниці якого класу? &amp;lt;br&amp;gt;в) 506099&amp;lt;br&amp;gt;- підкресліть сотні тисяч &amp;lt;br&amp;gt;- скільки сотень тисяч?&amp;lt;br&amp;gt;- Одиниці яких розрядів відсутні?&amp;lt;br&amp;gt;г) 1000200&amp;lt;br&amp;gt;- підкресліть одиниці мільйонів&amp;lt;br&amp;gt;- це одиниці якого класу?&amp;lt;br&amp;gt;- Скільки нулів в записі цього числа? &amp;lt;br&amp;gt;2) Представте усно, будь ласка, всі числа у вигляді суми розрядних доданків.&amp;lt;br&amp;gt;2063=2000+60+3&amp;lt;br&amp;gt;408100=400000+8000+100&amp;lt;br&amp;gt;506099=500000+6000+90+9&amp;lt;br&amp;gt;1000200=1000000+200 &lt;/del&gt;&amp;lt;br&amp;gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&amp;lt;br&amp;gt; &amp;nbsp;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;2&quot;&gt;&amp;nbsp;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;ins style=&quot;color: red; font-weight: bold; text-decoration: none;&quot;&gt;9. Підведення підсумків уроку. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Хто набрав балів більш за всіх?&amp;lt;br&amp;gt;Оцінювання.&amp;lt;br&amp;gt;Спасибі всім за урок!&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Використана література:&amp;lt;br&amp;gt;1.Журнали «&amp;amp;nbsp;Початкова школа», «&amp;amp;nbsp;Розкажіть онуку»&amp;lt;br&amp;gt;2.М. Богданович «&amp;amp;nbsp;Математичні джерельця».&amp;lt;br&amp;gt;&lt;/ins&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt; &lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #eee; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&amp;#160;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;[[категория&lt;/ins&gt;: &lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Додавання &lt;/ins&gt;і віднімання &lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;багатоцифрових &lt;/ins&gt;чисел. &lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Конспект &lt;/ins&gt;уроку &lt;ins class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;і опорний каркас]]&lt;/ins&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;6. Математичний марафон&amp;lt;br&amp;gt;(усно) (Завдання для сильних)&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Пригадали найменше тризначне число.(100) &amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Зменшите його наполовину. (50) &amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Розділите отримане число на 10. (5) &amp;lt;br&amp;gt;4.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Збільште в 7 разів. (35) &amp;lt;br&amp;gt;5.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додайте найменше натуральне число.(36) &amp;lt;br&amp;gt;6.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Зменшите в 6 разів. (6) &amp;lt;br&amp;gt;7.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додайте стільки ж. (12) &amp;lt;br&amp;gt;8.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Збільште в 3 рази. (36) &amp;lt;br&amp;gt;9.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Помножте на 10. (360)&amp;lt;br&amp;gt;Запишіть число, яке ви отримали, в зошит. &amp;lt;br&amp;gt;Яке число вийшло? Підніміться всі, у кого відповідь 360. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;7. Фізкультурна хвилинка.&amp;lt;br&amp;gt;Права рука на лоб, ліва, - на потиличну частину. Увага на пульсацію під руками на лобі. Потім слухаємо пульс під руками в потиличній частині. &amp;lt;br&amp;gt;Поміняли руки. Вправу повторили. &amp;lt;br&amp;gt;Помасажували крапки біля “вілочкової” кости. (Управо, вліво) &amp;lt;br&amp;gt;Танцювальні перехресні рухи&lt;/del&gt;: &lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;ліве коліно зачіпаємо правим зігнутим ліктем, а лівим ліктем - праве коліно.&amp;lt;br&amp;gt;Вільні стрибки (На двох ногах із закритими очима) &amp;lt;br&amp;gt;“Набір енергії” &amp;lt;br&amp;gt;Один - Руки через сторони вгору. (Вдих, набрали енергію).&amp;lt;br&amp;gt;Два - Руки опускаємо, складаємо їх на пупку, видих в пупок. &amp;lt;br&amp;gt;8.Групова&amp;amp;nbsp; робота&amp;lt;br&amp;gt;Діти розв’язують приклади в групах та розшифровують прислів’я , робота над змістом прислів’я.&amp;lt;br&amp;gt;« ГОТУЙ САНИ ЛІТОМ »&amp;lt;br&amp;gt;Перевірка.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;-Як додаються&amp;amp;nbsp; і віднімаються багатозначні числа? (Як і тризначні). &amp;lt;br&amp;gt;Хто відповість яка тема нашого сьогоднішнього уроку?(Складання &lt;/del&gt;і віднімання &lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;багатозначних &lt;/del&gt;чисел&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;)&amp;lt;br&amp;gt;А навіщо треба уміти складати і віднімати багатозначні числа? (Відповіді дітей) &amp;lt;br&amp;gt;&lt;/del&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&amp;#160;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&amp;#160;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&amp;#160;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;tr&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #ffa; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;9&lt;/del&gt;. &lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;Підведення підсумків &lt;/del&gt;уроку&lt;del class=&quot;diffchange diffchange-inline&quot;&gt;. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Хто набрав балів більш за всіх?&amp;lt;br&amp;gt;Оцінювання.&amp;lt;br&amp;gt;Спасибі всім за урок!&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Використана література:&amp;lt;br&amp;gt;1.Журнали « Початкова школа», « Розкажіть онуку»&amp;lt;br&amp;gt;2.М. Богданович « Математичні джерельця».&amp;lt;br&amp;gt;&lt;/del&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;td class='diff-marker'&gt;+&lt;/td&gt;&lt;td style=&quot;background: #cfc; color:black; font-size: smaller;&quot;&gt;&lt;div&gt;&lt;/div&gt;&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;
&lt;!-- diff cache key edufuturebiz-wiki_:diff:version:1.11a:oldid:18868:newid:18871 --&gt;
&lt;/table&gt;</summary>
		<author><name>Ирина</name></author>	</entry>

	<entry>
		<id>http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A3%D1%80%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB&amp;diff=18868&amp;oldid=prev</id>
		<title>Ирина: Создана новая страница размером Мета: &lt;br&gt;1.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Закріпити правила додавання і віднімання багатозначних...</title>
		<link rel="alternate" type="text/html" href="http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%A3%D1%80%D0%BE%D0%BA_%D0%BD%D0%B0_%D1%82%D0%B5%D0%BC%D1%83_%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BD%D1%96%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F_%D0%B1%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D1%87%D0%B8%D1%81%D0%B5%D0%BB&amp;diff=18868&amp;oldid=prev"/>
				<updated>2009-12-03T11:29:54Z</updated>
		
		<summary type="html">&lt;p&gt;Создана новая страница размером Мета: &amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;nbsp;&amp;nbsp;&amp;nbsp; Закріпити правила додавання і віднімання багатозначних...&lt;/p&gt;
&lt;p&gt;&lt;b&gt;Новая страница&lt;/b&gt;&lt;/p&gt;&lt;div&gt;Мета: &amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Закріпити правила додавання і віднімання багатозначних чисел в стовпчик, вміння розв’язувати задачі. &amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Знання нумерації багатозначних чисел: читання, запис, порівняння, розкладання&amp;amp;nbsp; у вигляді суми розрядних доданків. &amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Виховання відчуття колективізму, взаємодопомоги, дружби. &amp;lt;br&amp;gt;4.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Розвивати творчі здібності і логічне мислення. &amp;lt;br&amp;gt;Необхідне забезпечення:&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; &amp;lt;br&amp;gt;Роздатковий матеріал,&amp;amp;nbsp; таблиця на розвиток уваги « Не зіб’юсь», комп’ютер, листки для математичного диктанту, таблиця « Римська нумерація», роздаткові листки для групової роботи з завданнями.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; План уроку:&amp;lt;br&amp;gt;1.Організаційний момент, введення в урок.( 2хв.)&amp;lt;br&amp;gt;2. Математичний диктант.( 5 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;3. Робота біля дошки,( 5хв.)&amp;lt;br&amp;gt;4.Робота над задачею( 5 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;5. Робота з багатозначними числами.( 8 хв,)&amp;lt;br&amp;gt;6. Математичний марафон.( 7 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;7. Фізкультхвилинка.(3хв.)&amp;lt;br&amp;gt;8. Групова робота&amp;amp;nbsp; (5хв.)&amp;lt;br&amp;gt;9. Підведення підсумків.(2 хв.)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Хід уроку: &amp;lt;br&amp;gt;1. Організаційний момент, введення в урок.&amp;lt;br&amp;gt;1) Організаційна хвилина. &amp;lt;br&amp;gt;Розумні очки дивляться на мене. Посміхнулися один одному.&amp;lt;br&amp;gt;- Молодці! Що візьмемо з собою на урок? (Розум, кмітливість, доброту, гарний настрій)&amp;lt;br&amp;gt;2) Одна хороша хвилина&amp;lt;br&amp;gt;Зробила одну хорошу справу, &amp;lt;br&amp;gt;Десять хороших хвилин &amp;lt;br&amp;gt;Зробили десять хороших справ.&amp;lt;br&amp;gt;А скільки хороших справ Можна зробити за цілий урок? (40)&amp;lt;br&amp;gt;- Дуже добре! Поставте на полях зошита собі за правильну швидку відповідь один бал. Я бажаю всім сьогодні зробити багато хороших справ. &amp;lt;br&amp;gt;А зараз гра на увагу- « Не зіб’юсь»&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; ( Див. Додаток)&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
2. Математичний диктант.&amp;lt;br&amp;gt;- Запишіть найменше натуральне число. (1)&amp;lt;br&amp;gt;- Найбільше натуральне число.(Немає такого числа, діти повинні залишити порожнє місце)&amp;lt;br&amp;gt;- Скільки нулів у мільйона? (Шість)&amp;lt;br&amp;gt;- Найбільше шестизначне число (999999)&amp;lt;br&amp;gt;- Найменше шестизначне число (100000)&amp;lt;br&amp;gt;- Запишіть наступне число після числа 999. (1000)&amp;lt;br&amp;gt;- Я задумала два числа. Коли я їх перемножу, то отримаю нуль, а коли складу, то отримаю найбільше тризначне число, записане навпаки. Які числа я задумала? (0 і 666)&amp;lt;br&amp;gt;- Яке число вийде, якщо з найменшого чотиризначного числа прибрати його половину? (500)&amp;lt;br&amp;gt;- 50000 зменшите на 1.&amp;lt;br&amp;gt;- На скільки найменше чотиризначне число більше найменшого тризначного числа?(1000-100=900)&amp;lt;br&amp;gt;Взаємоперевірка.&amp;lt;br&amp;gt;(Діти міняються аркушами.. За кожну правильну відповідь ставлять знак “+”. Знов діти міняються зошитами, дивляться свої результати) &amp;lt;br&amp;gt;Підніміть руку ті, у кого в зошиті всі знаки “+”. Молодці!. Порадіємо за них. Поставте 12 балів.&amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
3. Робота біля дошки&amp;lt;br&amp;gt;1.Повторення римської нумерації&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; ( Див.додаток)&amp;lt;br&amp;gt;2.Математичні гірлянди. &amp;lt;br&amp;gt;( Колективний аналіз, визначеня найкращого математика ).&amp;lt;br&amp;gt;( Див. Додаток)&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;4.&amp;amp;nbsp; Робота над задачею.&amp;lt;br&amp;gt;Колективний аналіз короткого запису.&amp;lt;br&amp;gt;Складання умови за коротким записом.&amp;lt;br&amp;gt;Самостійне розв’язування в зошиті.&amp;lt;br&amp;gt;Взаємоперевірка., порівняння дій з комп’ютером.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;amp;nbsp;&amp;lt;br&amp;gt;[[Image:v.jpeg]]&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
[[Image:v1.jpeg]]&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;5. Робота з багатозначними числами &amp;lt;br&amp;gt;1) Запис чисел в зошиті &amp;lt;br&amp;gt;а) 2063. &amp;lt;br&amp;gt;Завдання &amp;lt;br&amp;gt;- підкресліть одиниці десятків &amp;lt;br&amp;gt;- яку цифру підкреслили? (6)&amp;lt;br&amp;gt;- це одиниця якого класу? &amp;lt;br&amp;gt;б) 408100&amp;lt;br&amp;gt;- підкресліть одиниці тисяч&amp;lt;br&amp;gt;- скільки одиниць тисяч в записі цього числа?&amp;lt;br&amp;gt;- Це одиниці якого класу? &amp;lt;br&amp;gt;в) 506099&amp;lt;br&amp;gt;- підкресліть сотні тисяч &amp;lt;br&amp;gt;- скільки сотень тисяч?&amp;lt;br&amp;gt;- Одиниці яких розрядів відсутні?&amp;lt;br&amp;gt;г) 1000200&amp;lt;br&amp;gt;- підкресліть одиниці мільйонів&amp;lt;br&amp;gt;- це одиниці якого класу?&amp;lt;br&amp;gt;- Скільки нулів в записі цього числа? &amp;lt;br&amp;gt;2) Представте усно, будь ласка, всі числа у вигляді суми розрядних доданків.&amp;lt;br&amp;gt;2063=2000+60+3&amp;lt;br&amp;gt;408100=400000+8000+100&amp;lt;br&amp;gt;506099=500000+6000+90+9&amp;lt;br&amp;gt;1000200=1000000+200 &amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
6. Математичний марафон&amp;lt;br&amp;gt;(усно) (Завдання для сильних)&amp;lt;br&amp;gt;1.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Пригадали найменше тризначне число.(100) &amp;lt;br&amp;gt;2.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Зменшите його наполовину. (50) &amp;lt;br&amp;gt;3.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Розділите отримане число на 10. (5) &amp;lt;br&amp;gt;4.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Збільште в 7 разів. (35) &amp;lt;br&amp;gt;5.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додайте найменше натуральне число.(36) &amp;lt;br&amp;gt;6.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Зменшите в 6 разів. (6) &amp;lt;br&amp;gt;7.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Додайте стільки ж. (12) &amp;lt;br&amp;gt;8.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Збільште в 3 рази. (36) &amp;lt;br&amp;gt;9.&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp;&amp;amp;nbsp; Помножте на 10. (360)&amp;lt;br&amp;gt;Запишіть число, яке ви отримали, в зошит. &amp;lt;br&amp;gt;Яке число вийшло? Підніміться всі, у кого відповідь 360. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;7. Фізкультурна хвилинка.&amp;lt;br&amp;gt;Права рука на лоб, ліва, - на потиличну частину. Увага на пульсацію під руками на лобі. Потім слухаємо пульс під руками в потиличній частині. &amp;lt;br&amp;gt;Поміняли руки. Вправу повторили. &amp;lt;br&amp;gt;Помасажували крапки біля “вілочкової” кости. (Управо, вліво) &amp;lt;br&amp;gt;Танцювальні перехресні рухи: ліве коліно зачіпаємо правим зігнутим ліктем, а лівим ліктем - праве коліно.&amp;lt;br&amp;gt;Вільні стрибки (На двох ногах із закритими очима) &amp;lt;br&amp;gt;“Набір енергії” &amp;lt;br&amp;gt;Один - Руки через сторони вгору. (Вдих, набрали енергію).&amp;lt;br&amp;gt;Два - Руки опускаємо, складаємо їх на пупку, видих в пупок. &amp;lt;br&amp;gt;8.Групова&amp;amp;nbsp; робота&amp;lt;br&amp;gt;Діти розв’язують приклади в групах та розшифровують прислів’я , робота над змістом прислів’я.&amp;lt;br&amp;gt;« ГОТУЙ САНИ ЛІТОМ »&amp;lt;br&amp;gt;Перевірка.&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;-Як додаються&amp;amp;nbsp; і віднімаються багатозначні числа? (Як і тризначні). &amp;lt;br&amp;gt;Хто відповість яка тема нашого сьогоднішнього уроку?(Складання і віднімання багатозначних чисел)&amp;lt;br&amp;gt;А навіщо треба уміти складати і віднімати багатозначні числа? (Відповіді дітей) &amp;lt;br&amp;gt;&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
&lt;br /&gt;
9. Підведення підсумків уроку. &amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Хто набрав балів більш за всіх?&amp;lt;br&amp;gt;Оцінювання.&amp;lt;br&amp;gt;Спасибі всім за урок!&amp;lt;br&amp;gt;&amp;lt;br&amp;gt;Використана література:&amp;lt;br&amp;gt;1.Журнали « Початкова школа», « Розкажіть онуку»&amp;lt;br&amp;gt;2.М. Богданович « Математичні джерельця».&amp;lt;br&amp;gt;&lt;/div&gt;</summary>
		<author><name>Ирина</name></author>	</entry>

	</feed>